Translate

sobota, 16 stycznia 2016

Już jestem!Dawno mnie nie było na blogu, ale to nie znaczy, że próżnowałam. Sporo się działo i dopiero teraz, w połowie stycznia zorientowałam się, że blog jest nadal zaniedbany. Obiecuję, że w najbliższym czasie się to zmieni, a niecierpliwych i stęsknionych zapraszam na fejsbukowy profil jutro pachnie cynamonem. Tam bywam częściej.
Z ostatnich wieści: bardzo gratuluję Agnieszce Krizel, która wygrała w konkursie na recenzję powieści „Jutro pachnie cynamonem” zorganizowanym przez Wydawnictwo Lucky. Zachęcam do przeczytania zwycięskiego tekstu. 

„Jutro pachnie cynamonem”, to powieść, która pachnie z każdej strony. Słodki zapach cynamonu towarzyszy nam od pierwszych stron. Ale to powieść przede wszystkim o tajemnicach przeszłości, często pogmatwanych, trudnych. O szczęściu, które przechodzi gdzieś obok i próbuje nas zaczepić, pociągnąć za rękaw. O ciężkich wyborach, ale też o miłości, która dojrzeje w bohaterach w niespodziewanym momencie i rozkwitnie mądrymi decyzjami.
Wiktoria, Lidka, Małgorzata, spotkają się na rozdrożu życiowych wyborów. Przyjaciółki, wspólniczki doli i niedoli. Wiktoria ucieknie przed Robertem i nieudanym związkiem. Małgosia targana niepewnością, ostatecznie wybierze miłość do dzieci, a Lidka będzie próbowała ustabilizować się emocjonalnie.
Każda z tych trzech towarzyszek nosi w sercu zadrę przeszłości. Każda mogłaby dużo i długo opowiadać o swoich życiowych zakrętach losu. I co najbardziej uderzające, przeszłość każdą z nich dopadnie w najmniej oczekiwanym momencie.
Ostatecznie, zwycięży serca bicie."

I na koniec jeszcze jedna, bardzo ważna informacja.
Dzięki Waszym głosom "Jutro pachnie cynamonem" otrzymało nagrodę internautów w plebiscycie Książka na Lato. Styczeń zaskoczył mnie informacją, że powieść jest nominowana w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu Najlepsza Książka Roku. Zapraszam do zabawy, każdy głos ma znaczenie http://ksiazkiroku.pl/index.php?content=glosowanie Ważne są tylko potwierdzone głosy (Po zagłosowaniu na podany przez siebie adres mailowy otrzymają Państwo wiadomość z linkiem potwierdzającym udział w plebiscycie).
A teraz wracam do pisania. Jak podoba się Wam tytuł „Myśl do przytulania”?
1 komentarz:

 1. Dziękuję za miłe słowa :) Bardzo się cieszę, że wygrałam, że to akurat z Twoim tytułem Aniu :)
  Nowy tytuł na powieść? Ciekawy! :)
  Już zagłosowałam i bardzo się z tego cieszę :)
  Pozdrawiam serdecznie :)
  Aga :)

  OdpowiedzUsuń