Translate

sobota, 7 marca 2015

Świętujemy!

Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień, Szanowne Panie, czas na same przyjemności.   
Z okazji Dnia Kobiet skorzystam ze zwycięskich życzeń* Agnes:

Kochane Kobietki życzę Wam mężczyzn czytających w Waszych myślach 

No dobrze, jestem realistką, więc w wersji możliwej do realizacji życzę Wam mężczyzn CZYTAJĄCYCH: instrukcje obsługi, podpisywane umowy, książki. 

I życzę Wam mężczyzn ROZMAWIAJĄCYCH. Nie tylko o sporcie, samochodach i polityce. Rozmawiających z Wami. 

I żeby ci mężczyźni nie rozmawiali i nie czytali tylko z okazji Dnia Kobiet. 

No i żeby ci mężczyźni mieli DOBRĄ PAMIĘĆ. Do dat Waszych urodzin, imienin, rocznic, Walentynek itp. Ale żeby mieli jednocześnie ZŁĄ PAMIĘĆ. Do konkretnego roku Waszych urodzin, do ceny nowej sukienki i do Waszych wyjść z koleżankami. 

Wesołych Świąt Dnia Kobiet! ;)


Od siebie zaś, dodaję filmy z czytaniem fragmentów "Smutku Gabi". Jednak są Panowie, którzy czytają chętnie, a niektórzy nawet sami tworzą literaturę. Za poświęcony czas bardzo dziękuję Arturowi, Jarkowi, Zosi dzielnie asystującej w towarzystwie kotki Maszy, Kazimierzowi Kyrczowi, którego literaturę bardzo cenię i polecam (i niecierpliwie czekam na najnowszy zbiór opowiadań "Femme Fatale"), oraz mojemu bratu, Jackowi. 
Artur

Jarek, Zosia i Masza

Kazimierz Kyrcz 

Jacek*Życzenia zostały wysłane na konkurs zorganizowany przez Autorkę bloga Recenzje Agi . Pozostałym uczestnikom konkursu również bardzo dziękuję za udział i żałuję, że nie wszystkie życzenia mogły zostać nagrodzone.
1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę Aniu, że blog zaczyna rozkwitać :)
    Z Okazji tego pięknego dla nas Święta życzę wszystkim kobietkom radości na co dzień i wszelkich wspaniałości każdego dnia, nie tylko od święta.
    Pozdrawiam, Aga :)

    OdpowiedzUsuń