Translate

sobota, 5 września 2015

Leniwy poranek z książkąKonkurs na najciekawszą recenzją książki „Jutro pachnie cynamonem” w toku, a ja chciałabym przedstawić jedną z potencjalnych nagród.
Powieść „Wolę Ciebie” Darii Pruszyńskiej-Obiedzińskiej kusi nastrojową okładką. Zaczytana subtelna blondynka, w tle rower a wszystko skąpane w ciepłym świetle popołudniowego słońca.
Bohaterką książki jest Emilia. Młoda dziewczyna wkraczająca w dorosłe życie. Rozpoczyna studia na kierunku dziennikarstwo i decyduje się zamieszkać z babcią, która po śmierci męża wciąż nie może się pogodzić ze stratą. Tak jak jej babcia musi sobie poradzić z samotnością, tak Emilia musi się zmierzyć z wyzwaniami jakie stawia przed nią nowa, studencka rzeczywistość. Na jej drodze staje Kamil, budzący w niej jednocześnie zainteresowanie, jak i antypatię. W tle pojawia się wątek miłości sprzed lat, a także postać dziadka Kamila, Wiktora.
„Wolę Ciebie” to sympatyczna lektura dla czytelników tęskniących za pierwszą miłością i lubiących wszelkie tajemnice z przeszłości. Dwójka młodych bohaterów to postacie charakterne, bezkompromisowe, walczące o swoje. Początkowo wydaje się, że nie mają szans na związek, ale wiadomo, życie lubi płatać figle.
Zapraszam do lektury i do odwiedzenia profilu Autorki"Wolę Ciebie"
Daria Pruszyńska-Obiedzińska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz