Translate

niedziela, 13 września 2015

Chcecie poznać "Rodzinny sekret"?Pojawiły się w sieci dwie kolejne recenzje, które sprawiły, że się uśmiechnęłam. Zachęcam do odwiedzenia blogu Kulturalny Kącik, na którym Aneta Wojtiuk pisze tak:
„Grunt to stworzyć historię w taki sposób, by chciano ją czytać. Annie Szczęsnej się to udało! Prosty język, barwne opisy, ciekawe i błyskotliwe dialogi, trafne spostrzeżenia bohaterów, dziwne (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) wydarzenia, które wywołują uśmiech na twarzy czytelnika. To wszystko sprawia, że Jutro pachnie cynamonem wciągnęło mnie w swój świat.”
A także do zajrzenia na zaczytanarecenzuje:
” Akcja książki dzieje się we Włocławku- rodzinnym mieście autorki, dzięki czemu możemy dowiedzieć się czegoś o samym mieście, jego atrakcjach turystycznych czy zabytkach. Książkę czytałam z przyjemnością, idealnie nadaje się na powoli zbliżającą się jesień i coraz dłuższe wieczory! Jest przepełniona ciepłem domowego ogniska, codziennych problemów, ale też zabawnych perypetii bohaterów powieści. Pozwala zrelaksować się, odpocząć po dniu ciężkiej pracy czy nauki oraz miło spędzić czas.”
Bardzo się cieszę, że książka trafiła w gusta Czytelniczek.
Przypominam też o trwającym konkursie. Wystarczy napisać recenzję mojej książki „Jutro pachnie cynamonem” (maksymalnie 1000 znaków) i przesłać ją na adres: kontakt@wydawnictwolucky.pl, by móc wybrać sobie dwie dowolne pozycje z Wydawnictwa Lucky.
Jedną z nich może być "Rodzinny sekret" Agnieszki Rusin, który właśnie skończyłam czytać. Bohaterką powieści jest Klara, młoda dziewczyna, która traci rodziców w wypadku samochodowym. Dotychczas żyła jak księżniczka, niczego jej nie brakowało, miała oparcie w cudownych rodzicach, nie narzekała na brak pieniędzy, ani na brak powodzenia. Niestety, pewnego dnia wszystko runęło. Oczywiście nie ma tego złego do by na dobre nie wyszło. Szereg niefortunnych zdarzeń i tragedii prowadzi ją do rozwiązania pewnej tajemnicy sprzed lat.
„- Wszystko, co najgorsze, już się stało. Nie mam nic więcej do stracenia i dlatego muszę spróbować.” Te słowa determinują decyzje bohaterki, która zamiast się poddać, odnajduje się w nowej rzeczywistości i doprowadza do tego, że „Życie Klary wróciło na właściwy tor, wyznaczając nowe, nieznane szlaki…”

" Rodzinny sekret"
Agnieszka Rusin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz